• Polski
  • Deutsch
  • English
  • Русский

FIRMA

Firma nasza istnieje na rynku od 1994 kiedy to uruchomiono pierwsze maszyny nastawione na produkcję cienkiej podszewki stilonowej wykorzystywanej w produkcji w branży tekstylnej. Z czasem oferta zostawała poszerzana o kolejne artykuły i ich modyfikacje. Okazało się, że ciągle rozwijany park maszynowy dawał możliwość produkcji coraz to bardziej skomplikowanych dzianin, które znajdowały zastosowanie w coraz to większej liczbie branż. W kolejnych latach trend się utrzymał i kolejne branże doceniły uniwersalność, dostępność i cenę produkowanych przez nas dzianin, co zwiększyło naszą obecność na nowych rynkach zbytu. Rozwój technologii telekomunikacyjnych dodatkowo umożliwił dywersyfikację w nowe, niezadane wcześniej branże.

Na przestrzeni kilku ostatnich lat nasz skład personalny zasilili młodzi, kreatywni, wykształceni ludzie co w połączeniu z doświadczoną i sprawdzoną kadrą tworzy obiecującą i dobrze rokującą na przyszłość mieszankę niezbędnego w dzisiejszych czasach poukładania, dojrzałości, ale i innowacyjności oraz kreatywności.

PRODUKTY

Każdy produkowany przez nas artykuł wykonywany jest zgodnie z zakładowymi normami. Posiada niezmienną nazwę i symbol. Za każdą ewolucją danego produktu idzie w parze ewolucja jego symbolu. Umożliwia to poprawne dokonywanie i realizowanie zamówień. Dzianiny produkowane według wytycznych klienta posiadają uzgodnioną wspólnie nazwę i symbol.

PRODUKCJA

Do produkcji naszych dzianin wykorzystujemy maszyny osnowowe, płaskie.

Przędza pochodzi od krajowych dostawców, co umożliwia uniknięcie niepewnych źródeł i nielojalnych dostawców. Wpływa to bezpośrednio na naszą elastyczność i wszechstronność.

Obróbkę końcową (wykończenie) i farbowanie powierzamy certyfikowanej firmie, posiadającej nowoczesny park maszynowy, niezbędne zaplecze laboratoryjne, co gwarantuje nam powtarzalność kolorystyczną oraz zakładaną sztywność wyrobu gotowego. Farbiarnia ta jako jedna z niewielu w Polsce może wykonywać najbardziej nietypowe usługi (np. farbowanie siatki UV) i potwierdzić to stosownymi certyfikatami.