• Polski
  • Deutsch
  • English
  • Русский

Współczesny konsument ma o wiele większe wymagania, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Część z nich dotyczy również jakości i funkcjonalności odzieży. Siatka kaletnicza to właśnie jeden z takich elementów, do którego klienci zdążyli się już przyzwyczaić i oczekują, że będzie on użyty w określonej grupie produktów, które mają zamiar kupić. Najczęstszym pretekstem do zastosowania siatki kaletniczej są elementy, które narażone są na szczególnie intensywne warunki eksploatacji.

Siatka kaletnicza stosowana jest niezwykle często przy produkcji plecaków, toreb, wózków oraz jako materiał wewnątrz kieszeni odzieży. Jej estetyczny wygląd, możliwość barwienia na dowolny kolor oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że jest to produkt nie tylko funkcjonalny, ale i stanowiący gustowne wykończenie powyższych produktów. Dzięki swojej wytrzymałości na obciążenia przetarcia, rozerwanie lub inne uszkodzenia mechaniczne, siatka kaletnicza na pewno zostanie doceniona przez klientów kupujących Państwa produkty, co z kolei pozwoli osiągnąć pozytywny wizerunek marki.

Odpowiednio usztywniona siatka kaletnicza o odpowiedniej gramaturze oraz szerokości na pewno wzbogaci i zapewni najwyższą jakość Państwa asortymentowi.
Zapraszamy do kontaktu oraz składania zamówień!