• Polski
  • Deutsch
  • English
  • Русский

Parametry oferowanej przez nas siatki technicznej są w stanie sprostać nawet najbardziej trudnym sytuacjom oraz intensywnemu użytkowaniu. Różnorodne wymagania klientów oraz kwestie techniczne wykonywanych elementów są tu równie ważne co estetyka i funkcjonalność. Każda siatka techniczna znajdująca się w naszej ofercie to produkt o bardzo dobrej jakości. Posiadany przez nas asortyment w tym wypadku dostępny jest w gramaturach od 45 g/m2 i w występuje w różnych odmianach wykańczania.

Siatka techniczna naszej produkcji ma postać wałka o szerokości 160 cm, co nie tylko jest wygodne podczas wprowadzania jej do produkcji, ale i zapewnia minimalne straty materiału. Romboidalny wzór o różnej wielkości oczek wygląda w tym przypadku bardzo estetycznie, natomiast użyty materiał w pełni wystarcza, by podołać warunkom użytkowania. Wykonana z poliestru, siatka techniczna jest również bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, pozwalającym obniżyć koszt produkcji, nie tracąc przy tym na jakości.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą różnorodną ofertą siatek technicznych to chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz przyjmiemy zamówienie z szybkim terminem realizacji!